Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AB’den OBB’ye 1 milyon 650 bin euro hibe

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE OSKİ, DÜNYA BANKASI İLE İLLER BANKASI ORTAKLIĞINDA YÜRÜTÜLEN ‘SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ’ KAPSAMINDA 1 MİLYON 650 BİN EURO AB HİBESİ KULLANMAYA HAK KAZANDI.HİBE DESTEĞİNİN GERÇEKLEŞMESİ AMACIYLA ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE İLLER BANKASI ARASINDA ALT FİNANSMAN ANLAŞMASI MECLİS SALONUNDA İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AB’den OBB’ye 1 milyon 650 bin euro hibe
210 views
07 Ağustos 2020 - 10:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ, Dünya Bankası ile İller Bankası ortaklığında yürütülen ‘Sürdürülebilir Şehirler Projesi’ kapsamında 1 milyon 650 bin euro AB hibesi kullanmaya hak kazandı.

İller Bankası ve Dünya Bankası tarafından ortaklaşa yürütülen ‘Sürdürülebilir Şehirler Projesi- Sürdürülebilir Şehir Planlama ve Yönetim Sistemleri Projesi’ kapsamında seçili Büyükşehir Belediyeleri ile bu belediyelere bağlı su ve kanal idarelerinin sürdürülebilir kentsel planlama ve bu amaca yönelik yatırım yapabilmeleri için ayrılan AB fonlarından Ordu Büyükşehir Belediyesi de yararlanacak.

Ordu Büyükşehir Belediyesine ‘Büyükşehir Belediyelerinde Orta Vadeli Kalkınma Planlaması ve Finansmanı’ için 400 bn euro, OSKİ Ordu ili genelini kapsayacak ‘Entegre Kentsel Su Yönetim Planı’ için 1 milyon 250 bin euroluk AB hibe desteği sağlanacak.

Hibe desteğinin gerçekleşmesi amacıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi ile İller Bankası arasında alt finansman anlaşması Meclis Salonunda imzalandı. İmza törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Genel Sekreter Çoşkun Alp, OSKİ Genel Müdürü Murat Us, İlbank Samsun Bölge Müdürlüğünden Şube Müdürü Afşin Çakır ve ilgililer katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.