Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altınordu Belediyesi’nden dikkat çeken ‘Anneler Günü’nü kutlaması

‘BAK GELİYO TERLİK’, ‘BUNLARI BABANA DA SÖYLESENE’, ‘VİTAMİNİ KABUĞUNDA ONUN’, ‘TAŞA OTURMA KARNIN AĞRIR’, ‘O TABAK BİTECEK’ YAZILI YELEKLERLE ŞEHRİN DÖRT BİR TARAFINA DAĞILAN BELEDİYE EKİPLERİ ANNELERE SÜRPRİZ YAPTI. HAZIRLANAN HEDİYELER, ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE HER SOSYAL KESİMİ TEMSİLEN ANNELERE BELEDİYE EKİPLERİNCE ULAŞTIRILDI. BAŞKAN AŞKIN TÖREN’İN SELAMLARINI SAYGILARINI VE HEDİYELERİYLE BİRLİKTE KUTLAMA MESAJINI İLETEN BELEDİYE EKİPLERİ, ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİ İLE BİRLİKTE ENGELLİ ANNE, ENGELLİ EVLADI OLAN ANNE VE SAĞLIK PERSONELİ ANNELERİ DE UNUTMADILAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Altınordu Belediyesi’nden dikkat çeken ‘Anneler Günü’nü kutlaması
83 views
09 Mayıs 2021 - 19:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’nun Altınordu Belediyesi, Anneler Günü’nde farklı ve dikkat çeken bir etkinliğe imza attı.

Geçtiğimiz aylarda yine özel günler için yöresel ağızla hazırladığı sözlerden oluşan pankart ve afişlerle toplumun dikkatlerini çeken Altınordu Belediyesi geleneğini bozmadı. Anneler Günü kutlamaları için sahada yer alan belediye ekiplerinin giydiği yeleklerin arkalarında bu defa ülke genelinde sloganlaşmış meşhur anne sözleri yer aldı. Evlatlarına karşı kullandıkları sözlerinin ekiplerin yeleklerinde yazılı olduğunu gören anneler ise hem şaşırdılar hem de mutlu oldular.

’Bak Geliyo Terlik’, ‘Bunları Babana da söylesene’, ‘Vitamini Kabuğunda Onun’, ‘Taşa Oturma Karnın Ağrır’, ‘O Tabak Bitecek’ yazılı yeleklerle şehrin dört bir tarafına dağılan Belediye ekipleri annelere sürpriz yaptı. Hazırlanan hediyeler, şehit ve gazi anneleri başta olmak üzere her sosyal kesimi temsilen annelere belediye ekiplerince ulaştırıldı. Başkan Aşkın Tören’in selamlarını saygılarını ve hediyeleriyle birlikte kutlama mesajını ileten Belediye ekipleri, şehit ve gazi anneleri ile birlikte engelli anne, engelli evladı olan anne ve sağlık personeli anneleri de unutmadılar.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, tüm annelerin günün kutlayarak, “Evlatları vatan uğruna şehit düşmüş annelerimiz başta olmak üzere, tüm anneleri rahmetle ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan annelere ise sevdikleriyle birlikte sağlık ve huzur içerisinde geçecek bir ömür diliyorum. Annelerin bu özel gününü tüm kalbimle iyilik ve mutluluk dileklerimle kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.