Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altınordu’da beton yol çalışmaları sürüyor

ALTINORDU BELEDİYESİ SÜRDÜRDÜĞÜ ÇALIŞMALARDA BİR TARAFTAN SICAK ASFALT İLE ŞEHİRDE ULAŞIMI KONFORA KAVUŞTURURKEN DİĞER TARAFTAN KIRSAL MAHALLELERİN ZORLU COĞRAFYASINDA DİK YOKUŞLARI STANDARDI YÜKSEK VE GÜVENLİ BETON YOL AĞI İLE AŞIYOR. BİRÇOK MAHALLEDE ULAŞIMDA SORUN YAŞANAN SOKAKLARI BETON YOL İLE KONFORA KAVUŞTURAN BELEDİYE EKİPLERİ KARAAĞAÇ, GÜMÜŞKÖY VE OĞMACA MAHALLE’SİNDE SÜRDÜRDÜĞÜ BETON YOL ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI. YAPILAN ÇALIŞMALAR İLE ÜÇ MAHALLENİN YOLLARINDA YILLARDIR YAŞANAN ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURULURKEN, YAPILAN HİZMETLERİN KREDİ KULLANILMADAN ÖZ KAYNAKLAR İLE YAPILDIĞI BİLDİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Altınordu’da beton yol çalışmaları sürüyor
213 views
09 Temmuz 2021 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’nun Altınordu Belediyesi, 72 mahallede başlattığı beton yol çalışmalarını sürdürüyor.

Altınordu Belediyesi sürdürdüğü çalışmalarda bir taraftan sıcak asfalt ile şehirde ulaşımı konfora kavuştururken diğer taraftan kırsal mahallelerin zorlu coğrafyasında dik yokuşları standardı yüksek ve güvenli beton yol ağı ile aşıyor. Birçok mahallede ulaşımda sorun yaşanan sokakları beton yol ile konfora kavuşturan belediye ekipleri Karaağaç, Gümüşköy ve Oğmaca Mahalle’sinde sürdürdüğü beton yol çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışmalar ile üç mahallenin yollarında yıllardır yaşanan ulaşım sorunu çözüme kavuşturulurken, yapılan hizmetlerin kredi kullanılmadan öz kaynaklar ile yapıldığı bildirildi.

Üç mahallede tamamlanan çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Kaynaklarımızı etkin, verimli kullanarak bu şehrin tek bir insanına tek bir kuruş ek maliyet getirmeden şehrimizin yıllardır süren ihtiyaçlarını ve hemşehrilerimizin beklentilerini karşılayarak hizmet belediyeciliği ile hem yolları hem de gönüllere giden yolları yapıyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız mahallelerimize hayırlı olsun. Ekiplerimiz şehrimizin her noktasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehrimizin farkını her yönüyle fark ettireceğimiz hizmetlerimiz kesintisiz sürecek” dedi.

Altınordu Belediyesi tarafından ilçe genelinde gerçekleştirilen beton yol çalışmalarını değerlendiren muhtarlar ve vatandaşlar, yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.