Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Tören: “Kadına yönelik her türlü şiddet, bir insanlık suçudur”

KADINA KARŞI ŞİDDETE DİKKAT ÇEKMEK VE VATANDAŞLARI KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİ KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK İSTEYEN ALTINORDU BELEDİYESİ, KÖPRÜBAŞI MEVKİİNDE STANT AÇTI. BURADA VATANDAŞLARA BİLGİLER VEREN BELEDİYE EKİPLERİ ‘TOPLUMSAL DUYARLILIK OLUŞMASI AMACIYLA VATANDAŞLARA ÜZERİNDE KADINA ŞİDDETE SIFIR TOLERANS YAZILI MASKE DAĞITTI. BELEDİYE İÇERİSİNDEKİ TÜM BİRİMLERİ DE DOLAŞAN EKİPLER ÇEŞİTLİ BİLGİLER VERİRKEN, YİNE GÜNÜN ANISINA TÜM PERSONELE ÜZERİNDE KADINA YÖNELİK ŞİDDETE SON YAZILI KOKART DAĞITTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Tören: “Kadına yönelik her türlü şiddet, bir insanlık suçudur”
117 views
25 Kasım 2020 - 20:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altınordu Belediyesi, “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” çerçevesinde gerçekleştirdiği etkinliklerle şiddete karşı farkındalık oluşmasına katkı sağladı.

Altınordu Belediyesi, ‘Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü’nde düzenlediği farkındalık etkinlikleri ile ‘kadına şiddete sıfır tolerans’ mesajı verdi. Altınordu Belediyesi tarafından belediye hizmet binasına asılan ‘Kadınlara şiddete son vermek bizim elimizde. Söz verelim birlikte harekete geçelim’ yazılı dev pankart ile topluma duyarlılık çağrı yapıldı. Kadına karşı şiddete dikkat çekmek ve vatandaşları kadına karşı şiddetin önlenmesi konusunda bilinçlendirmek isteyen Altınordu Belediyesi, Köprübaşı mevkiinde stant açtı. Burada vatandaşlara bilgiler veren belediye ekipleri ‘Toplumsal duyarlılık oluşması amacıyla vatandaşlara üzerinde kadına şiddete sıfır tolerans’ yazılı maske dağıttı. Belediye içerisindeki tüm birimleri de dolaşan ekipler çeşitli bilgiler verirken, yine günün anısına tüm personele üzerinde kadına yönelik şiddete son yazılı kokart dağıttı.

Kadınların toplum içerisinde ekonomik özgürlüklerini kazanmaları noktasında atılımlar yaptıklarını hatırlatan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, ‘Tek kanatla uçulmaz’ mottosundan yola çıkarak Karadeniz’in en büyüğü olacak Kadın Kooperatifini kurduklarına dikkat çekti. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Kadına yönelik her türlü şiddet, bir insanlık suçu ve tarihe kazınan kara bir lekedir. Kadına şiddet, aynı zamanda insanlığa ihanettir. Sadece fiziksel değil, psikolojik ve ekonomik olarak da düşünülmesi gereken şiddet, sadece toplumumuzun değil dünyanın kanayan yaralarından birisidir. Bu noktada bizler de Altınordu Belediyesi olarak gerekli çalışmaları azim ve kararlılıkla yürütüyoruz. Kadınlarımızın ekonomik özgürlüklerini kazanmaları ve desteklenmeleri için belediye olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Kentimizdeki tüm vatandaşlarımızla birlikte bizler de hep bir ağızdan kadına şiddete hayır diyor, şiddetin önüne geçilmesi için her türlü fedakarlığa hazır olduğumuzu belirtiyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.