Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Engelli iki çocuk annesi kadın: “Onlar bana Allah’ın hediyesi”

49 YAŞINDAKİ OĞLU İLE 45 YAŞINDAKİ KIZININ MİYOPATİ HASTASI OLDUĞUNU VE ÇOCUKLARININ HAYATINDAKİ EN GÜZEL HEDİYELER OLDUĞUNA DİKKAT ÇEKEN NUŞEN KIRCA, “ÇOCUKLARIMIN TÜM İHTİYAÇLARINI BEN KARŞILIYORUM. ÇOCUKLARIMLA GURUR DUYUYORUM. RABBİMİN BANA BAĞIŞLADIĞI HEDİYE ONLAR. BENİMLE AYNI DURUMDA OLAN ANNELERE ALLAH’TAN GÜÇ KUVVET VE SABIR DİLİYORUM. VATAN UĞRUNA YAVRULARINI ŞEHİT VEREN ANNELER BAŞTA OLMAK ÜZERE, BİZE CANI PAHASINA HİZMET EDEN SAĞLIKÇILARIMIZIN ANNELERİNİN VE HİÇBİR ŞEY BİLMEZKEN BİZE İLİM ÖĞRETEN EĞİTİMCİLERİMİZİN ANNELERİNİN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM” İFADELERİNE YER VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Engelli iki çocuk annesi kadın: “Onlar bana Allah’ın hediyesi”
115 views
09 Mayıs 2021 - 15:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’da iki engelli çocuğuna hem annelik hem de babalık yapan ve tüm ihtiyaçlarını tek başına karşılayan 75 yaşındaki Nurşen Kırca, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yılın annesi seçildi.

Altınordu ilçesinde yaşayan 45 ve 49 yaşlarında miyopati hastası 2 engelli evladının her türlü bakımını üstlenen Nurşen Kırca, yaptığı fedakarlıklarla Ordu’da yılın annesi seçildi. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yılın annesi seçilen Nurşen Kırca, Anneler Günü’nde yalnız bırakılmadı. Yılın annesi seçilen Nurşen Kırca’yı ziyaret eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, çiçek ve çeşitli hediyelerle Nurşen Kırca’nın Anneler Günü’nü kutladı.

Gerçekleştirilen ziyarette Genel Sekreter Alp, Nurşen Kırca’nın çocukları için çok önemli fedakarlıklar yaptığını söyledi. Tüm annelerin de Anneler Günü’nü kutlayan Alp, “Büyükşehir Belediyesi olarak ‘yılın annesi’ seçtiğimiz Nurşen Kırca hanımefendiyi ziyaret ettik. Onun çocuklarına nasıl fedakarca ve özveri ile baktığını gördük. Nurşen hanım gibi annelerimiz eksik olmasın. Nurşen hanım nezdinde tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir ömür temenni ediyorum” dedi.

“Çocuklarım bana Allah’ın hediyesi”

49 yaşındaki oğlu ile 45 yaşındaki kızının miyopati hastası olduğunu ve çocuklarının hayatındaki en güzel hediyeler olduğuna dikkat çeken Nuşen Kırca, “Çocuklarımın tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Rabbimin bana bağışladığı hediye onlar. Benimle aynı durumda olan annelere Allah’tan güç kuvvet ve sabır diliyorum. Vatan uğruna yavrularını şehit veren anneler başta olmak üzere, bize canı pahasına hizmet eden sağlıkçılarımızın annelerinin ve hiçbir şey bilmezken bize ilim öğreten eğitimcilerimizin annelerinin Anneler Günü’nü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.