Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İlçe kütüphanesi okuma alışkanlığı kazandırıyor

ORDU’NUN KABADÜZ İLÇESİNDE HİZMETE GİREN KÜTÜPHANE İLÇE SAKİNLERİNİN DAHA KOLAY KİTAPLARA ULAŞMASINI SAĞLAMASININ YANINDA OKUMA ALIŞKANLIĞINI KAZANMASINA BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İlçe kütüphanesi okuma alışkanlığı kazandırıyor
206 views
21 Ekim 2020 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’nun Kabadüz ilçesinde hizmete giren kütüphane ilçe sakinlerinin daha kolay kitaplara ulaşmasını sağlamasının yanında okuma alışkanlığını kazanmasına büyük katkı sağlıyor.

Kabadüz Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Kabadüz İlçe Halk kütüphanesinden mesai saatleri içerisinde herkes faydalanabiliyor. Binden fazla kitabı içinde barındıran kütüphanede bulunan okuma salonları öğrenci ve vatandaşların kullanımına sunuldu.

Kabadüz Kütüphane Memuru Tuğçe Dilmen, “İlçe kütüphanemiz hafta içi 08.00-17.00 saatlerinde hizmet veriyoruz. Çok güzel bir ortamımız var. Özelikle öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için çok rahat bir ortamımız var. Üye olanlara istedikleri kitapları ödünç veriyoruz. Kütüphanemizden faydalanmak isteyen herkesi buraya bekliyoruz” dedi.

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, ilçe kütüphanesinin vatandaşların, öğrencilerin kitaplara kolay ulaşması ve okuma alışkanlığını kazandırmasına büyük katkı sağladığını söyledi.

Herkesin gönül rahatlığıyla kütüphaneye gelebileceğini belirten Başkan Kaya, “Pandemi sürecinde her yerde olduğu gibi kütüphanemizde de salgına karşı her türlü tedbir alındı. Kütüphanemiz, birçok kütüphaneden daha fazla kitap sayısına ve çeşidine sahip. Herkesin özellikle çocuklarımızı kitap okumaya özendirmeliyiz. Kitap okuyucularının artması, ülkemizin, ilimizin, ilçemizin gelişimi için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Herkesi İlçe Halk Kütüphanemize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.