Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Minikler, can dostlarının kulübelerini renklendirdi

BELEDİYE BU KAPSAMDA, 17 ŞUBAT DÜNYA KEDİLER GÜNÜ’NDE ALTINFINDIK ANAOKULU İLE KEDİ KULÜBESİ BOYAMA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ. BOYAMA SAATİNDE ÇOCUKLAR, BU SEFER SEVİMLİ DOSTLARIN EVLERİNİ RENKLENDİRDİLER. ÇOCUKLARA ÇEVRE BİLİNCİ VE HAYVAN SEVGİSİ KAZANDIRMAYI HEDEFLEYEN ETKİNLİKTE İŞLEVİNİ TAMAMLAMIŞ AHŞAP MALZEMELERDEN ALTINORDU BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ATÖLYESİNDE ÜRETİLEN KEDİ EVLERİ BOYANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Minikler, can dostlarının kulübelerini renklendirdi
68 views
17 Şubat 2022 - 18:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’da anasınıfı öğrencileri, düzenlenen etkinlik ile can dostlarının kulübelerini boyayarak, eğlenceli vakit geçirdi.

Altınordu Belediyesi’nin özellikle çocukların hayvan sevgisinin çoğalması için okullarla yaptığı iş birliği devam ediyor. Altınordu Belediyesi’nin başlattığı, ’Her Okula Bir Can Dostu’ projesi kapsamında okulların bahçelerinde oluşturulan yaşam alanlarına yerleştirilen sevimli dostlar, öğrencilerden büyük ilgi görüyor. Belediye bu kapsamda, 17 Şubat Dünya Kediler Günü’nde Altınfındık Anaokulu ile kedi kulübesi boyama etkinliği düzenledi. Boyama saatinde çocuklar, bu sefer sevimli dostların evlerini renklendirdiler. Çocuklara çevre bilinci ve hayvan sevgisi kazandırmayı hedefleyen etkinlikte işlevini tamamlamış ahşap malzemelerden Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri müdürlüğü atölyesinde üretilen kedi evleri boyandı.

Etkinliği değerlendiren Altınfındık İlkokulu Müdürü Yusuf Akarsu, “Bugünkü etkinliğimizde Altınordu Belediyesi ile okulumuzun anasınıfı öğrencilerimizin hayvan sevgisine yönelik olarak boyama etkinliği yaptık. Belediyemizin kedi evleri olarak hazırlamış olduğu bu yapıları okulumuzun bahçesinde öğrencilerimizin ellerinde renklendi canlandı diye düşünüyoruz. Bunu hem öğrencilerimiz hem velilerimiz hem okul çalışanları olarak oldukça anlamlı buluyoruz. Belediye Başkanımız Aşkın Tören’e teşekkür ediyor, inşallah daha güzel çalışmalarda birlikte iş birliği içerisinde çalışmayı arzu ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.