Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu Valisi 2 gencin daha isteğini yerine getirdi

ORDU GENELİNDEKİ 2 BİN 112 YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUKLARI TESPİT ETTİRİP, ONLARA BİRER MEKTUP GÖNDEREN VE “EĞER BABAN HAYATTA OLSAYDI ÖZLEMİNİ ÇEKTİĞİN VE BABANDAN İSTEYECEĞİN ŞEY NE OLURDU?” DİYE YAZARAK İSTEKLERİNİ ALARAK ONLARIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİREN VALİ TUNCAY SONEL, BU DEFA BİR GENÇ KIZIN KAPADOKYA GEZİSİ, BİR BAŞKA GENCİN DE İSTANBUL’A GİDEREK, BKM’DE ÇEKİMLERİ YAPILAN BİR EĞLENCE PROGRAMINA KATILMA İSTEKLERİNİ YERİNE GETİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ordu Valisi 2 gencin daha isteğini yerine getirdi
134 views
04 Şubat 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu genelindeki 2 bin 112 yetim ve öksüz çocukları tespit ettirip, onlara birer mektup gönderen ve “Eğer baban hayatta olsaydı özlemini çektiğin ve babandan isteyeceğin şey ne olurdu?” diye yazarak isteklerini alarak onların hayalini gerçekleştiren Vali Tuncay Sonel, bu defa bir genç kızın Kapadokya gezisi, bir başka gencin de İstanbul’a giderek, BKM’de çekimleri yapılan bir eğlence programına katılma isteklerini yerine getirdi.

Görev yaptığı her yerde yetim ve öksüz çocuklarımıza ayrı bir önem veren, devletin şefkat elini çocuklara uzatan Vali Tuncay Sonel, Ordu genelinde tespit ettirdiği 2 bin 112 yetim ve öksüz çocuğa gönderdiği mektuba cevap veren yetim ve öksüz çocuklarımızın bilgisayar, bisiklet, telefon, tablet, genç odası, televizyon, çamaşır makinası, oyuncak, gitar, kitap seti ve yavru köpek gibi birçok taleplerinin yanında, onların hayallerinin gerçeğe dönüşmesini sağlıyor.

Vali Tuncay Sonel’e gönderdiği cevabi mektubunda, en büyük hayalinin Kapadokya’yı görmek ve gezmek olduğunu belirten bir çocuğumuzun isteğini anında yerine getiren Vali Tuncay Sonel, çocuğumuzu annesi ile birlikte Kapadokya gezisine göndererek, hayalinin gerçekleşmesini sağladı.

Vali Sonel, bir başka çocuğumuzun da İstanbul’a giderek, özel bir TV kanalında yayınlanan eğlence programının BKM’de yapılan çekimlerine katılma isteğini yerine getirdi.

Çocuğu annesi ile birlikte uçakla İstanbul’a gönderen Vali Tuncay Sonel, hayırsever dostlarının yardımı ve desteği ile BKM’de çekimleri yapılan eğlence programını yerinde izleme imkanı sağladı.

Hem isteği yerine gelen, hem de annesi ile birlikte İstanbul’u gezme imkanı olan çocuğumuz, kendilerine hayatında unutamayacağı bir anı yaşatan Vali Tuncay Sonel’e teşekkür etti.

Vali Tuncay Sonel, “Bir yavrumuz mektubunda, Kapadokya’yı gezip, görmek istediğini yazmıştı. Bu yavrumuzun isteğini, Nevşehir Valimizin ve Avanos Kaymakamımızın da katkılarıyla gerçekleştirdik. Bir diğer yavrumuz da bir TV’de yayınlanan eğlence programının İstanbul BKM’de yapılan çekimlerini yerinde izleme isteğinde bulunmuştu. Bu yavrumuzun da isteğini yerine getirdik. Annesi ile birlikte uçakla İstanbul’a göndererek, programını yerinde izlemesini sağladık. Bu iki yavrumuzun isteğini, arzusunu yerine getirmekten dolayı son derece mutlu olduk” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.