Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’da hayvanlar için modern hastane

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET HİLMİ GÜLER, SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BAKIMEVİ HAYVAN HASTANESİ KAMPÜSÜNDE DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ. YETKİLİLERDEN BİLGİ ALAN BAŞKAN GÜLER, EKİPLERİN GÜZEL BİR İŞ ORTAYA ÇIKARDIKLARINI VE BURANIN SADECE ORDU’YA DEĞİL, ÇEVRE İLLERE DE İHTİYAÇ HALİNDE CEVAP VEREBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ordu’da hayvanlar için modern hastane
128 views
15 Mayıs 2021 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesi kampüsünde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Güler, ekiplerin güzel bir iş ortaya çıkardıklarını ve buranın sadece Ordu’ya değil, çevre illere de ihtiyaç halinde cevap verebileceğini söyledi.

Tam teşekküllü hastane

Ameliyathanelerden yoğun bakım ünitelerine, engelli rehabilitasyon ünitelerinden muayene odası ile röntgen ve laboratuvar bölümlerine kadar pek çok modern donanımla Altınordu ilçesinde hayata geçirilen Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi Hayvan Hastanesinin son hazırlıkları yapılıyor.

800 sokak hayvanının aynı anda bakımı ve tedavisinin yapılabileceği hastanenin de içerisinde bulunduğu ve hospitalizasyon bölümleri, anneli yavru bölümü, sahiplendirme bölümü, engelli köpek bölümü ve fizyoterapi havuzu gibi alanların yer aldığı kampüste ise çalışmalar devam ediyor.

Çevre illere de hizmet verecek

Yapılan ve devam eden çalışmaları değerlendiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bu canlılar bizim paydaşlarımız. Bu şehirde birlikte yaşıyoruz. Canımızdan can katarak böyle güzel bir çalışmayı onların hizmetiyle buluşturuyoruz” dedi.

Başkan Güler şöyle konuştu:

“Hayvan Hastanemizin en büyük özelliği personellerimizin kendi imkanları çerçevesinde burayı yapması. Yani ihale etmeden tamamen kendi imkanlarımız ile alt yapısı, betonu vs. yapılmış bir yer. Bu anlamda arkadaşlarımızı kutluyorum. Çok güzel bir eser ortaya çıkardılar. Donanımlı hastanemizde 800 sokak hayvanımızın tedavisi ve bakımları yapılabilecek. Aynı zamanda bir gün içerisinde 50 hayvanımız kısırlaştırılabilmesi yapılabilecek. Yine burada terapi havuzu oluşturarak hayvanlarımıza suyla terapi yöntemi uygulanacak. Bu canlılar bizim paydaşlarımız. Bu şehirde birlikte yaşıyoruz. Burası sadece Ordu’ya değil, ihtiyaç anında komşu illerimize de imkân sağlayabilecek. Canımızdan can katarak böyle güzel bir çalışmayı onların hizmetine sunuyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.