Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Perşembe’de asfalt çalışmaları sürüyor

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA SAYIM TANDOĞAN, HEM KIRSALDA DE HEM DE ŞEHİR MERKEZİNDE, ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARININ SÜRDÜĞÜNÜ BELİRTTİ. SELİMİYE MAHALLESİ’NDE ALTYAPISI VE DRANAJ ÇALIŞMALARI TAMAMLANAN YOLDA ASFALT İŞLEMLERİNİN SÜRDÜĞÜNÜ İFADE EDEN BAŞKAN TANDOĞAN, “HEMŞERİLERİMİZİN ULAŞIMINI KOLAYLAŞTIRACAK ÇALIŞMAMIZIN SELİMİYE MAHALLEMİZDE YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZA, PERŞEMBE’YE HAYIRLI UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM. TOPLAM 8 KİLOMETRE YAPACAK OLDUĞUMUZ YOLUN 5 KİLOMETRELİK KISMINI BİTİREREK HİZMETE SUNUYORUZ. BU ÇALIŞMALARDA BİZLERDEN ŞEHRİ GÜZEL PERŞEMBE’DEN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM DR. MEHMET HİLMİ GÜLER VE EKİBİNE, PERŞEMBE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Perşembe’de asfalt çalışmaları sürüyor
88 views
20 Eylül 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’nun Perşembe Belediyesi tarafından ilçe genelinde yürütülen asfalt çalışmaları devam ediyor.

Ordu’nun, ‘Sakin Şehir’ unvanına sahip Perşembe ilçesinde, belediye tarafından yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanında asfalt çalışmaları da devam ediyor. Son olarak, ilçeye bağlı Selimiye Mahallesi’nde Perşembe Belediyesi ekiplerince altyapısı ve dranaj çalışmaları tamamlanan yolda asfalt döküm çalışmaları başladı. Toplamda 8 kilometrelik uzunluğa sahip olacak olan yolun ilk etapta 5 kilometrelik kısmı bitirilerek, hizmete sunulacak.

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, hem kırsalda de hem de şehir merkezinde, alt ve üstyapı çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Selimiye Mahallesi’nde altyapısı ve dranaj çalışmaları tamamlanan yolda asfalt işlemlerinin sürdüğünü ifade eden Başkan Tandoğan, “Hemşerilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak çalışmamızın Selimiye Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza, Perşembe’ye hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Toplam 8 kilometre yapacak olduğumuz yolun 5 kilometrelik kısmını bitirerek hizmete sunuyoruz. Bu çalışmalarda bizlerden şehri güzel Perşembe’den desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanım Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine, Perşembe Fen İşleri Müdürlüğü ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.