Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Sonel, şoför esnafı ile buluştu

KIRSAL MAHALLELERDEN YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN ŞOFÖR ESNAFLARININ KORSAN TAŞIMACILIĞIN ÖNLENMESİ TALEPLERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK KONUDAKİ ŞİKAYET VE TALEPLERİNİ DİNLEYEN VALİ TUNCAY SONEL (SAĞDA) “BİZİM ÖNCELİĞİMİZ SİZLERSİNİZ. SİZİN HAKKINIZI, HUKUKUNUZU KORUMAK, BİZİM ÖNCELİKLİ GÖREVİMİZDİR. BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN NE VARSA, ALINMASI GEREKEN NE KARAR VARSA, SİZLER İÇİN YAPMAYA HAZIRIZ. SİZLER, EKMEĞİNİZİN PEŞİNDESİNİZ, ORDU AİLEMİZİN BİRER PARÇASISINIZ. BANA İLETMİŞ OLDUĞUNUZ KONULARLA İLGİLİ GEREKLİ TALİMATLARI VERECEĞİM. ÖZELLİKLE KORSAN TAŞIMACILIĞIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ İÇİN GEREKLİ KONTROL VE DENETİMLERİ ARTIRACAĞIZ. TÜM YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERİ YERİNE GETİREN VE DEVLETİMİZ VERGİSİNİ ÖDEYEN ŞOFÖR ESNAFIMIZI, HAKSIZ KAZANÇ SAĞLAMAK İSTEYENLERE KARŞI KORUMAK BİZİM GÖREVİMİZDİR. BU KONUDA TAVİZ VERMEDEN GEREKENİ YAPACAĞIZ. ŞOFÖR ESNAFIMIZIN HAKKINI, HUKUKUNU KORUYACAĞIZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Sonel, şoför esnafı ile buluştu
168 views
07 Nisan 2021 - 18:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, kentteki şoför esnafı ile buluşarak, sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Tuncay Sonel, korona virüs sürecinde iş dünyasının ve esnafların karşılaştığı sorun ve sıkıntıların giderilmesi için yoğun çaba sarf ediyor. Vali Tuncay Sonel bu kapsamda Ordu Şoförler Odası Başkanı Adem Yavuz başkanlığında bir grup şoför esnafını kabul ederek, karşılaştıkları sorun ve sıkıntıları dinledi.

Kırsal mahallelerden yolcu taşımacılığı yapan şoför esnaflarının korsan taşımacılığın önlenmesi talepleri başta olmak üzere birçok konudaki şikayet ve taleplerini dinleyen Vali Tuncay Sonel, “Bizim önceliğimiz sizlersiniz. Sizin hakkınızı, hukukunuzu korumak, bizim öncelikli görevimizdir. Bizim yapmamız gereken ne varsa, alınması gereken ne karar varsa, sizler için yapmaya hazırız. Sizler, ekmeğinizin peşindesiniz, Ordu ailemizin birer parçasısınız. Bana iletmiş olduğunuz konularla ilgili gerekli talimatları vereceğim. Özellikle korsan taşımacılığın önüne geçilmesi için gerekli kontrol ve denetimleri artıracağız. Tüm yasal yükümlülükleri yerine getiren ve devletimiz vergisini ödeyen şoför esnafımızı, haksız kazanç sağlamak isteyenlere karşı korumak bizim görevimizdir. Bu konuda taviz vermeden gerekeni yapacağız. Şoför esnafımızın hakkını, hukukunu koruyacağız” dedi.

Şoför esnafını kabul edip, dertlerini ve sıkıntılarını dinlemesinden dolayı Vali Tuncay Sonel’e teşekkür eden Ordu Şoförler Odası Başkanı Adem Yavuz ise, “Şoför esnafımız, pandemi sürecinin mağdurlarından. Şoför esnafımız devletimize vergisini veriyor, belediyeye güzergah belgesi ve vize bedelini ödüyor. Ama bunları hiç yapmayan ve korsan taşımacılık yapanlarla mücadele etmek durumunda kalıyor. Bu konuda bize sahip çıkan ve destek olan Sayın Valimize tüm şoför esnaflarımız adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.