Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Altınordu Belediyesi’nden vefa

ALTINORDU BELEDİYESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINCA YÜRÜTÜLEN ‘GÖNÜL SEFERBERLİĞİ PROJESİ’ KAPSAMINDA, İLÇE GENELİNDE TESPİTİ YAPILAN BAKIMA MUHTAÇ, KİMSESİZ, YAŞLI VE ENGELLİ VATANDAŞLARIN EVLERİ TEMİZLENEREK, EVİN DİĞER İHTİYAÇLARI DA GİDERİLMEYE ÇALIŞILIYOR. İLÇE GENELİNDE YÜRÜTÜLEN HİZMET SAYESİNDE, TEMİZLİK İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAKTA ZORLANANLAR, YAPILAN DESTEKLE RAHATA KAVUŞUYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Altınordu Belediyesi’nden vefa
90 views
08 Ocak 2021 - 15:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’nun Altınordu Belediyesi tarafından yaşlı, engelli, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerinde yürütülen detaylı temizlik hizmeti devam ediyor.

Altınordu Belediyesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca yürütülen ‘Gönül Seferberliği Projesi’ kapsamında, ilçe genelinde tespiti yapılan bakıma muhtaç, kimsesiz, yaşlı ve engelli vatandaşların evleri temizlenerek, evin diğer ihtiyaçları da giderilmeye çalışılıyor. İlçe genelinde yürütülen hizmet sayesinde, temizlik ihtiyaçlarını karşılamakta zorlananlar, yapılan destekle rahata kavuşuyor.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, hayata geçirilen projenin toplumun her kesimi tarafından beğenildiğini ifade ederek, bu kapsamda ilçede yaşayan yaşlı ve engelli vatandaşların evlerinin temizlendiğini kaydetti. Tören, “Yaşlı, kimsesiz ve engelli vatandaşlarımızın asgari düzeyde temizlik ihtiyaçlarını sağlamak konusunda devletin şefkat ellerini onlara uzatma arzusu içerisindeyiz. Proje kapsamında, yaşlı, bakıma muhtaç ve engelli vatandaşlarımızın evlerinin tüm temizliğini yapıyoruz. Bu hizmetin sonrasında, ihtiyaç sahibi insanlarımızın hayır duasını almak bizim için her şeye bedeldir. Vatandaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler, yaptığımız işin ne denli önemli olduğunun bir göstergesidir” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.