Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hayırsever kardeşlerden anaokulu

FATSALI OLUP, İSTANBUL’DA TEKSTİL FİRMASI VE İNGİLTERE’DE İŞYERİ OLAN İŞ İNSANI YILMAZ KARAMOLLA İLE FATSA İLÇESİN TİCARET YAPAN KARDEŞİ ÖMER KARAMOLLA TARAFINDAN MERHUM ANNELERİ HACI ZEKİYE KARAMOLLA ADINA FATSA İLÇESİ EVKAF (AYAZLI) MAHALLESİNDE YAPTIRILACAK 8 DERSLİKLİ ANAOKULU’NUN YAPIM PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİ, HAYIRSEVER İŞ İNSANLARININ BABALARI NECATİ KARAMOLLA, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET FATİH VARGELOĞLU, FATSA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYGIN ATİNKAYA’NIN KATILIMIYLA VALİLİK MAKAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hayırsever kardeşlerden anaokulu
120 views
05 Kasım 2020 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu Valisi Tuncay Sonel ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu’nun teşviki ve girişimleriyle hayırseverlerin eğitime yaptıkları destekler devam ediyor.

Ordu’da göreve başladığı günden itibaren ilimizde ihtiyaç duyulan okulların yapımı konusunda hayırseverlerin desteğini ve katkısını almaya çalışan Vali Tuncay Sonel, bu çabalarına bir yenisini daha ekledi.

Fatsalı olup, İstanbul’da tekstil firması ve İngiltere’de işyeri olan iş insanı Yılmaz Karamolla ile Fatsa ilçesinde ticaret yapan kardeşi Ömer Karamolla tarafından merhum anneleri Hacı Zekiye Karamolla adına Fatsa ilçesi Evkaf (Ayazlı) mahallesinde yaptırılacak 8 derslikli Anaokulu’nun yapım protokolü imza töreni, hayırsever iş insanları, babaları Necati Karamolla, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya’nın katılımıyla Valilik Makamında gerçekleştirildi.

8 derslikli Anaokulu’nun yapım protokolü imza töreninde bir konuşma yapan Vali Tuncay Sonel, “Bugün, Ordu’muz için önemli ve anlamlı bir gün. Aramızda Ordu’muzun yetiştirdiği değerlerden iş insanımız Necati babamız ve onun yetiştirdiği iki tane kıymetli evladı var. İş insanımız Yılmaz bey İngiltere’de, kardeşi Ömer bey de Fatsa’da ticaret yapıyor. Bu kıymetli iş insanlarımız, rahmetli anneleri Hacı Zekiye Karamolla adına Fatsa’mızda anaokulu yapacaklar. Yapılacak anaokulumuza rahmetli anneleri Hacı Zekiye Karamolla’nın adını vereceğiz. İnşallah buradan yetişecek olan evlatlarımızın duası, onlara hem bu dünyada, hem de ahirette hayırlar getirecek inşallah. Bu okulumuzun yapılmasında emeği geçen başta Necati babamız olmak üzere çok değerli evlatlarına, Ordu’daki çocuklarımız adına, gençlerimiz adına, ‘Ordu Ailesi’ adına şükranlarımızı sunuyoruz. Allah razı olsun. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Yapılacak okulun çocuklarımıza hayırlı olmasını dileyen baba Necati Karamolla da “Allah daha nice hayır yapmayı nasip etsin” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Fatsa ilçemizin Evkaf (Ayazlı) mahallesinde yaptırılacak 8 derslikli Anaokulu’nun yapım protokolü, Vali Tuncay Sonel, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, hayırsever iş insanları Yılmaz ve Ömer Karamolla arasında imzalandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.