Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Öğrenciler, ağaç dikme ve kitap okuma konusunda bilinçlendirildi

ORDU DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİ, GELECEĞİN FİDANLARI OLAN ÇOCUKLARA AĞAÇ DİKME VE KİTAP OKUMANIN ÖNEMİ KONUSUNDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA KARACAÖMER İLKOKULU VE ORTAOKULU’NDA ÖĞRENCİLER İLE BİRLİKTE FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ‘GELECEĞİN FİDANLARINA BİR KİTAP, BİR FİDAN’ SLOGANI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİKTE ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE EDİLDİ, KATILIMCILAR VE ÖĞRENCİLER İLE BİRLİKTE MEYVE FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURULDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Öğrenciler, ağaç dikme ve kitap okuma konusunda bilinçlendirildi
30 views
08 Kasım 2021 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’da, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından öğrencilere kitap hediye edildi, sonrasında ise fidan dikim etkinliği düzenlendi.

Ordu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü görevlileri, geleceğin fidanları olan çocuklara ağaç dikme ve kitap okumanın önemi konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Karacaömer İlkokulu ve Ortaokulu’nda öğrenciler ile birlikte fidan dikim etkinliği gerçekleştirdi. ‘Geleceğin fidanlarına bir kitap, bir fidan’ sloganı ile gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilere kitap hediye edildi, katılımcılar ve öğrenciler ile birlikte meyve fidanları toprakla buluşturuldu.

Ordu Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Tekin, kitap okumanın önemini bilerek büyüyen çocuklara daha yeşil bir miras bırakmak amacıyla bu etkinliğin gerçekleştirildiğini belirterek, “Geleceğimizin fidanı olan çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı kazanmalarına katkı sağlamak, aynı zamanda doğa ve ağaç sevgisi geliştirmeleri konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla bu etkinlik düzenlenmiştir. Çocuklarımızla birlikte bugün burada bu etkinliği gerçekleştirmekten çok mutluyuz. Ağaç ve kitap sevgisi ile büyüyen çocuklarımıza derslerinde ve hayatlarında başarılar dileriz” dedi.

Düzenlenen etkinliğe, Ordu Cumhuriyet Savcısı Faruk Tuzlu, Denetimli Serbestlik Müdürü Özcan Tekin, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve ilgililer katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.