Ordu Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’ya bir okul daha

ANAOKULUNUN YAPIM PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİNDE KONUŞAN VALİ TUNCAY SONEL (SOLDAN İKİNCİ) İŞ İNSANI ÇELEBİ’YE TEŞEKKÜR EDEREK, YAPMIŞ OLDUĞU BU İYİLİKTEN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN, ALLAH HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR NASİP ETSİN. TABİ OKUL YAPTIRMAK ÇOK ÇOK ÖNEMLİ, BURADAN YETİŞECEK ÇOCUKLAR, BU GÜZELİM MEMLEKETİMİZE GÜZEL HİZMETLERDE BULUNACAKLAR. İLİMİZ GENELİNDE DEVLET VE VATANDAŞ İŞBİRLİĞİ İLE BUGÜN İMZALAYACAĞIMIZ PROTOKOLLE BİRLİKTE 35 OKULA ULAŞMIŞ OLDUK, İNŞALLAH HEDEFİMİZ 41. BİR KAÇ HAFTA İÇERİSİNDE 41 OKULA ULAŞIRIZ. YALÇIN ÇELEBİ GİBİ HAYIRSEVERLERİMİZİ BAŞIMIZIN ÜZERİNDE GEZDİRİRİZ. ALLAH HAYIRLI UĞURLU ETSİN” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ordu’ya bir okul daha
180 views
19 Ocak 2021 - 16:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ordu’da, devlet-vatandaş iş birliği ile yürütülen proje kapsamında kente, bir iş insanı tarafından 4 derslikli bir okul daha yaptırılacak.

Ordu’da göreve başladığı günden itibaren devlet-vatandaş işbirliği ile kentin ihtiyaç duyduğu okul binası yapımına önem veren Vali Tuncay Sonel, 35. okulu Ordu’ya kazandırmanın mutluluğunu yaşadı. Hayırsever insanları okul yapımı konusunda teşvik eden Vali Tuncay Sonel, daha önce Durugöl Mahallesi’nde bir anaokulu yaptıran hayırsever iş insanı Yalçın Çelebi ile ikinci bir anaokulu yapımı için protokol imzaladı. Hayırsever iş insanı Yalçın Çelebi tarafından eşi adına Altınordu ilçesi Eskipazar Mahallesi’nde yaptırılacak 4 derslikli anaokuluna, “Birsen Çelebi Anaokulu” adı verilecek.

“Hedefimiz 41 okul”

Anaokulunun yapım protokolü imza töreninde konuşan Vali Tuncay Sonel, iş insanı Çelebi’ye teşekkür ederek, “Yapmış olduğu bu iyilikten dolayı Allah razı olsun, Allah hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin. Tabii okul yaptırmak çok çok önemli, buradan yetişecek çocuklar, bu güzelim memleketimize güzel hizmetlerde bulunacaklar. İlimiz genelinde devlet ve vatandaş iş birliği ile bugün imzalayacağımız protokolle birlikte 35 okula ulaşmış olduk, inşallah hedefimiz 41. Birkaç hafta içerisinde 41 okula ulaşırız. Yalçın Çelebi gibi hayırseverlerimizi başımızın üzerinde gezdiririz. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

Protokol imza töreninde konuşan iş insanı Yalçın Çelebi de eğitimin önemine değinerek, “Bu hizmetler bilim adamı yetiştirecek ve biz dünya ile yarışacağız. Bilim adamımız olmazsa, iyi bir eğitim olmazsa, bizim dünya ile yarışmamız mümkün değil. Hayırlı olur, inşallah güzel çocuklar, bilinçli çocuklar, akademik kariyeri olan, bize yardımcı olan eserler çıkararak onları da bu cemiyete katmış oluruz. Ben bu işte vali beyin ve milli eğitim müdürümüzün emeğinin geçtiğini biliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Vali Tuncay Sonel, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, hayırsever iş insanı Yalçın Çelebi ve oğlu Gökhan Çelebi tarafından “Birsen Çelebi Anaokulu”nun yapım protokolü imzalandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.